İnvitro Laboratuvarı 1993 yılında Kadıköy Moda’da kurulmuş, o günden bu güne 30 binden fazla kişiye hizmet vermiştir.

Bugün 30 yılı aşkın tecrübesiyle ilk günkü heyecanıyla hizmet veren İnvitro Laboratuvarı, Kadıköy Moda’daki tek özel laboratuvardır.

 

20’den fazla özel sigorta ve banka ile anlaşması bulunan İnvitro laboratuvarı, Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmiş laboratuvardır. Laboratuvarımızda çalışılan testler iç ve dış kalite kontrol programları ile denetlenmektedir.

İnvitro laboratuvarı, günümüzün tüm modern iletişim araçlarını kullanarak, hizmet alıcılara sonuçları en hızlı sürede ulaştırmayı görev edinmiş deneyimli bir ekiple hizmet vermektedir.

İnvitro Laboratuvarı çalışanları, hizmet alan herkesi aileden biri olarak görür. Bu sebeple 30 yılı aşkın sürede edindiği sağlık alanındaki tecrübelerini hizmet alanlarla cömertçe paylaşmakta, tüm sorularına içtenlikle cevap verip, en doğru yönlendirmeyi yapmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz modern ve ekonomik laboratuvar hizmetini aile yakınlığında sunabilmektedir.

Pandemi ile değişen hizmet taleplerini de en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiş İnvitro Laboratuvarı çalışanları, talep edilmesi halinde Evde/yerinde Kan Alma Hizmeti de vermektedir.

Bize Güvenin. Size Yardım Etmek İçin Tüm Ekibimizle Hazırız.

Adres

Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Istanbul General Asım Gündüz Cad. (Bahariye Cd.) No:85

E-mail

invitro@invitro.com.tr

Telefon

0216 414 4455
0533 092 2796