{"cpt":"service","style":"1","columns":"3","show":30,"order":"DESC","orderby":"DESC"}

PRP Hazırlama

PRP (platelet rich plasma), tam kanın santrifuju ile elde edilen platelet (trombosit) hücrelerinden zengin plazma demektir. Plazma ayrıca hücre büyümesini destekleyen çeşitli proteinler (growth factor) içerir.

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, sperm, vajinal akıntı ve kan gibi vücut sıvılarının birbirine teması ile kişiden kişiye vajinal, anal ve oral yollardan bulaşır.

Spermiyogram (Sperm Testi)

Gebeliğe engel olan etkeni belirlemek için kadına birtakım testler uygulanırken, erkek kısırlığını tespit etmek için yapılacak en önemli test spermiyogramdır.

Mantar İncelemesi

Cilt mantarı enfeksiyonları, çok bulaşıcıdır ve insandan insana çok kolay bir şekilde bulaşabildikleri gibi ortak kullanım alanlarında da bulunabilirler.

Kültür Antibiyogram

Antibiyogram (antibiyotik duyarlılık testleri) ise enfeksiyona yol açan bakterinin hangi antibiyotiklere duyarlı olduğunun laboratuvar ortamında test edilmesidir.

Alerji Testleri

Alerji etrafımızda bulunan zararlı olmayan maddelere karşı bağışıklık sisteminin aşırı tepki göstermesidir. Alerjiye neden olan bu maddelere alerjen denir.

Kurumsal Hizmetler

Türkiye’nin her yerinden bir çok kurumsal firmaya hizmet vermektedir. OSBG’lerle anlaşmalarımız vardır.

Evde Kan Alma

Evde kan alma hizmeti özellikle metropollerde büyük ihtiyaç haline gelmiş bir hizmet olup bir telefon kadar yakınız.

Ayaktan Hasta Hizmetleri

Laboratuvarımızı ziyaret edip kan alma odamızda hijyen kurallarına son derece özen göstererek örneklerini verebilirsiniz.

Koronovirüs Hakkında

Koronavirüs hafif soğuk algınlığından ağır hastalığa ve akut solunum yolu yetmezliği sendromuna kadar farklı belirtilere neden olabilen geniş bir virüs ailesidir.

Evlilik Öncesi Testleri

Evlilik hazırlığındaki çiftler bazı bulaşıcı ve kalıtsal hastalıklar hakkında bilgi sahibi olarak gelecekte yaşanabilecek sağlık sorunlarının önüne geçmiş olurlar.

SMA Testi

Sma testi gebelik dönemi içerisinde ortalama 10 veya 13. haftası arasında yapılmalıdır.

Sperm Yıkama

Sperm testi, meni içinde yer alan sağlıklı sperm hücresi miktarını ve kalitesini ölçmek için yapılan bir laboratuvar testidir.

Su Analizleri

İçme ve kullanma suları için özel kaplara sebil veya çeşmelerden alınan su numuneleri laboratuvarımızda filtrasyon işlemine tabii tutulur.

Hizmetler