Evde Kan Alma Hizmeti

Evde kan alma hizmeti özellikle metropollerde büyük ihtiyaç haline gelmiş bir hizmettir. Trafik keşmekeşinin yaşandığı İstanbul gibi büyük şehirlerde hem zaman kazanmak hemde stres yaşamamak için arayın evinize, iş yerinize gelelim. Evden çıkmanıza mani bir sağlık sorununuz var ise, test yaptırmak için ilgili kuruluşa gitmek mesainize geç kalmanıza sebebiyet verecekse, yatağa bağımlı bir yakınınızın test yaptırma ihtiyacı var ise, bebeğinizi bırakıp çıkamıyor yada onunla birlikte sağlık kuruluşuna gitmek istemiyorsanız, İstanbul’un trafiğinde vakit kaybetmek istemiyor veya hava muhalefeti size zorluk çıkarıyorsa, aç karnına yapılması gereken testleriniz var, kahvaltı yapmadan evden çıkmak istemiyor ve evinizin nezih ortamında örneklerinizin alınmasını istiyorsanız bir telefon kadar size yakınız.

Evde kan alma işlemi için tecrübeli sağlık personellerini kullanılacak steril malzemelerle adresinize gönderiyoruz. Tahlilleriniz için gerekli örneklerin alımı tamamlandıktan sonra herhangi bir karışıklığa izin vermemek için alınan örnekleri barkodlayıp soğutuculu taşıma çantaları ile ilgili laboratuvara götürüyoruz. İstanbul’un güvenilir laboratuvarlarında sonuçlandırılan tahlilleriniz size vaat edilen zamanda hazır olduğunda isterseniz e-mail, whatsup gibi mobil imkanlarla, isterseniz hızlı kargo ile adresinize, talep ederseniz de ev veya iş yerinize elden bırakıyoruz. Ve bu hizmetler için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Size doğru sonuçları en kısa sürede ulaştırmak birinci önceliğimizdir.

  • Yaptırmak istediğiniz tahlilleriniz varsa laboratuvar istek kağıdının fotoğrafını çekerek mail veya whatsapp iletişim hattıyla bize gönderiyorsunuz.
  • Tarafımızdan inceleme tamamlandıktan sonra sizi arayıp testlerin aç karnına olup olmayacağı veya belirli bir saatte alınması gibi önemli bilgilerle birlikte test ücretlerini sizinle paylaşıyoruz.
  • Size önerilen fiyatlandırmayı kabul ettiğiniz takdirde bize ileteceğiniz lokasyona yetkili kan alma personelini gerekli ekipmanla birlikte gönderiyoruz.
  • Tecrübeli kan alma personeline örneklerinizi aldırarak adresinize en yakın güvenilir ve hızlı sonuç veren laboratuvara kan taşıma çantalarıyla ulaştırmasını sağlıyoruz.
  • Gizlilik içerisinde sonuçlandırılan testlerinizi sizden aldığımız mail adresine gönderdiğimiz gibi talep ettiğiniz takdirde adresinize postalıyoruz.

Evde kan alma hizmetiyle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın